Programma 2 en 3 januari

Zat 2 jan
Sporthal Uitslag
Thuis
13:30 uur ZKV E2 KZ/Hiltex E6 Struyck  8-11
14:30 uur ZKV D3 Sporting Andijk D1 Struyck  4-2
15:30 uur ZKV C3 Blauw Wit C2 Struyck  2-11
16:30 uur ZKV C2 DKV Victoria C1 Struyck  1-3
17:30 uur ZKV 5 Badhoevedorp 2 Struyck  15-11
Zon 3 jan
Thuis
13:00 uur ZKV A2 Purmer A1 Struyck  14-8
14:15 uur ZKV 6 Helios 4 Struyck  6-8

Terugblik KNKV Korfbal Challenge U17

Dé happening in de RTC Talentenwereld is toch wel de Challenge in Rotterdam. Hier wil je graag gespeeld hebben als talent. Dit jaar ging RTC Noordwest met de volgende afvaardiging: Sascha (ZKV), Natasja (Groen Geel), Romy (Groen Geel), Amber (AW/DTV), Selima (ZKC ’31), Lotte (Groen Geel), Levi (Blauw Wit), Jeroen (KZ/Hiltex), Thomas (ZKV), Jasper (Groen Geel), Scott (Groen Geel) & Thijs (KZ/Hiltex) met Thijs (ZKV) en Jorrit (Blauw Wit) als coaches. Als verzorgers gingen mee: Peter & Marco (Groen Geel).

Continue reading

Programma 2 t/m 17 januari

wedstr.nr dag wedstrijd 2/3 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
4778 zat ZKV 5 Badhoevedorp 2 17:30 De Struyck
inv: Anja en Dennis J., res: Sanne en Liam
5223 zon ZKV 6 Helios 4 14:15 De Struyck
res: Ymke Winkel, Onno
JUNIOREN
5607 zon ZKV A2 Purmer A1 13:00 De Struyck
ASPIRANTEN
7147 zat ZKV C2 DKV Victoria C1 16:30 De Struyck
6749 zat ZKV C3 Blauw-Wit (A) C2 15:30 De Struyck
PUPILLEN
7658 zat ZKV D3 Sporting Andijk D1 14:30 De Struyck
9700 zat ZKV E2 KZ/Hiltex E6 13:30 De Struyck
wedstr.nr dag wedstrijd 9/10 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12036 zon Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 1 ZKV 1 14:40 i.o. De Twine
res: worden aangezegd
14294 zon Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 2 ZKV 2 13:10 i.o. De Twine
res: worden aangezegd
16093 zon Sporting West 2 ZKV 3 13:20 12:00 Inloophal/Van Hogendorphal
res: Conchita en 5e heer
16099 zon Furore 2 ZKV 4 13:15 12:15 Het Trias
res: 5e dame en Jiri
4844 zat ZKV 5 TOP/Quoratio 7 16:30 De Struyck
res: Karin en 5e heer
4360 zon Stormvogels (U) 2 ZKV 6 13:10 12:15 De Zien
res: 5e dame en 6e heer
JUNIOREN
18606 zat BEP A1 ZKV A1 16:30 i.o. Beukenkamp
ASPIRANTEN
19680 zat Rapid B1 ZKV B1 17:00 i.o. Kennemer Sportcentrum
6337 zat Stormvogels (U) B1 ZKV B3 11:00 10:00 De Zien
20634 zat Fiducia C1 ZKV C1 14:00 i.o. Europahal
7144 zat ZKV C2 TOP/Quoratio C3 12:30 De Struyck
6746 zat ZKV C3 Celeritas C1 15:30 De Struyck
PUPILLEN
7770 zat ZKV D1 DSO (A) D1 14:30 De Struyck
7986 zat OKV D3 ZKV D2 10:00 9:00 Oostzaan
11589 zat ZKV E1 VZOD E1 13:30 De Struyck
10601 zat ZKV E2 Helios E1 13:30 De Struyck
9235 zat ZKV F1 Sporting Andijk F1 13:30 De Struyck
wedstr.nr dag wedstrijd 16/17 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12042 zon Phoenix 1 ZKV 1 13:40 i.o. De Veur
res: worden aangezegd
14303 zon KZ/Hiltex 3 ZKV 2 16:10 i.o. De Sprong
res: worden aangezegd
16127 zon KZ/Hiltex 5 ZKV 4 11:00 10:30 bij KZ De Sprong
res: 5e dame en Dennis J.
5028 zat ZKV 5 KIOS (N) 3 18:25 De Struyck
res: Karin en 5e heer
5098 zon ZKV 6 Stormvogels (U) 2 13:00 De Struyck
res: 5e dame en Onno
JUNIOREN
18624 zat SDO/VerzuimVitaal A1 ZKV A1 12:55 i.o. De Schulenburch
5602 zon ZKV A2 BEP A3 14:15 De Struyck
ASPIRANTEN
19688 zat KVS/Maritiem B1 ZKV B1 18:05 i.o. De Blinkerd
20338 zat ZKV B2 De Vinken B1 13:30 De Struyck
6462 zat ZKC ’31 B2 ZKV B3 12:55 12:30 bij ZKC De Tref
20641 zat Antilopen/Lancyr Deelen C1 ZKV C1 13:20 i.o. De Korf
7145 zat ZKV C2 VZOD C1 12:30 De Struyck
6744 zat ZKV C3 SDO (H) C1 16:25 De Struyck
PUPILLEN
7767 zat ZKV D1 OKV D2 17:25 De Struyck
7655 zat ZKV D3 Helios D1 15:25 De Struyck
11592 zat ZKV E1 ZKC ’31 E1 14:30 De Struyck
10008 zat ZKV E2 Sporting West E1 14:30 De Struyck
9233 zat ZKV F1 Roda F2 14:30 De Struyck

Kaperiolen d.d. 21-12-2015

Het was een bewogen jaar, 2015, met vele mensen op de vlucht, op zoek naar een veilig heenkomen weg van oorlog en geweld. Wat dat betreft is het prettig om in Nederland te wonen, waar het gelukkig economisch weer beter gaat en het grootste probleem de opvang van de vluchtelingen lijkt te zijn. Continue reading

Teamsamenstelling volleybal

We gaan weer volleyballen!!!

Op dinsdag 22 december, voor alle seniorenteams & de A-junioren.

Programma:

20.15 uur: aanwezig

20.30-22.00 uur: volleybaltoernooi

22.00- eind: borrelen

Ik reken er op dat de volgende mensen meedoen: Team 1

Eden

Niels D

Jessica

Daniel

Richard

Esmee

Dorien

Ton

Team 2

Monne

Floor

Martijn

Winnie

Jiri

Nina

Thijs

Leendert

Erwin S

Team 3

Kirsten

Raymond W

Sabine

Liam

Lotte

Daan

Giovanny

Miranda

Ivan

Team 4

Romy H

Laura W

Sander

Mariska

Michael

Onno

Roy

Sanne

Team 5

Romy D

Niels V

Julia

Isa

Bram

Johan

Lisanne

Steven

Kevin?

Team 6

Rianne

Raymond B

Dennis

Anja

Conchita

Wouter

Dominique

Nadine

Dynion

Team 7

Hannie

Rick

Ilse

Marcel W

Marcel M

Mike

Arnoud

Barbara

Bjarne

Team 8

Anke

Els

Ouders B3

ZKV – Amicitia 29-26 gespeeld op 19-11-2015

Na de overwinning vorige week op KVA moest ZKV zaterdag aantreden tegen Amicitia. Bij winst zou afstand genomen worden van de onderste plaatsen. Joost speelde niet mee. Hij had vrijdag een injectie in zijn schouder gehad. Voor hem speelde Sander mee die dat prima deed.Continue reading

Zaalprogramma 19 en 20 december

Zat 19 dec
Sporthal Uitslag
Thuis
11:30 uur ZKV C1 Groen Geel C1 Struyck 19-8
12:30 uur ZKV D2 KIOS D2 Struyck 4-3
13:30 uur ZKV B3 HBC B1 Struyck  4-6
14:30 uur ZKV B2 Rohda B1 Struyck  8-3
15:30 uur ZKV A1 Fortissimo A1 Struyck  28-7
16:40 uur ZKV B1 Groen Geel B1 Struyck  16-21
18:00 uur ZKV 1 Amicitia 1 Struyck  29-26
Uit
10:00 uur Roda E2 ZKV E2 Het Trias, Krommenie  7-1
10:05 uur Haarlem F2 ZKV F1 Kennemer Sportcentrum, Haarlem  5-7
11:00 uur Groen Geel E1 ZKV E1 Groen Geel-hal, Wormer  8-8
13:00 uur Atlantis C1 ZKV C2 De Phoenix, Mijdrecht  12-4
16:15 uur DSO 3 ZKV 5 Sporthal Oosterhout, Alkmaar  13-14
Zon 20 dec
Thuis
13:00 uur ZKV A2 Groen Geel A5 Struyck  12-6
14:10 uur ZKV 3 Swift 2 Struyck  12-9
15:30 uur ZKV 2 Rigtersbleek/Cottus 2 Struyck  28-7
16:50 uur ZKV 4 Swift 3 Struyck  8-12

Zaalprogramma 12 en 13 december

Zat 12 dec
Sporthal Uitslag
Uit
12:00 uur Furore B1 ZKV B2 Het Trias, Krommenie  10-9
12:00 uur KZ/Hiltex D3 ZKV D2 De Sprong, Koog a/d Zaan  7-2
12:05 uur EKVA C2 ZKV C2 Sporthal F.B.K-park, Almere  8-6
13:00 uur Kleine Sluis D1 ZKV D3 Veerburg, Anna-Palowna  9-0
13:25 uur Badhoevedorp 2 ZKV 5 De Sporthoeve, B’dorp 16-15
14:00 uur De Meervogels B1 ZKV B1 De Veur, Zoetermeer  16-19
15:10 uur Unitas/Perspectief 3 ZKV 2 De Sypel, Harderwijk  18-19
15:10 uur Tempo C1 ZKV C1 Limeshallen, Alphen a/d/ Rijn  5-20
16.10 uur DVO/Accountor A2 ZKV A1 DVO-hal, Bennekom  15-20
Zon 13 dec
Uit
13:15 uur Haarlem 2 ZKV 3 Kennemer Sportcentrum, Haarlem  8-23
14:00 uur Purmer A1 ZKV A2 De Vaart, Purmerend  4-14
15:00 uur KVA 1 ZKV 1 De Nieuwe Bankras, Amstelveen  22-24
15:45 uur DKV/Victoria 2 ZKV 4 Sporthal Diemen  19-13

Zaalprogramma komende 4 weken (12-12 t/m 3-1)

Hieronder vinden jullie het programma voor de komende 4 weken.

wedstr.nr dag wedstrijd 12/13 december aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12111 zon KVA 1 ZKV 1 15:00 i.o. De Nieuwe Bankras
res: worden aangezegd
14372 zat Unitas/Perspectief 3 ZKV 2 15:10 i.o. De Sypel
res: worden aangezegd
16492 zon Haarlem 2 ZKV 3 13:15 12:00 Kennemer Sportcentrum
inv: Onno, res: 5e dame, Richard Brand
16505 zon DKV Victoria 2 ZKV 4 15:45 14:30 Diemen Sporthal
res: 5e dame, Wouter
4273 zat Badhoevedorp 2 ZKV 5 13:25 12:00 De Sporthoeve
inv: Lisanne, res: Sanne, 5e heer
JUNIOREN
18748 zat DVO/Accountor A2 ZKV A1 16:10 i.o. DVO-hal
5874 zon Purmer A1 ZKV A2 14:00 13:00 De Vaart
ASPIRANTEN
19745 zat De Meervogels B1 ZKV B1 14:00 i.o. De Veur
20455 zat Furore B1 ZKV B2 12:00 11:00 Het Trias
20706 zat Tempo C1 ZKV C1 15:10 i.o. Limeshallen
6995 zat EKVA C2 ZKV C2 12:05 10:45 Sporthal F.B.K.-park
PUPILLEN
8180 zat KZ/Hiltex D3 ZKV D2 12:00 11:30 aanwezig De Sprong
8410 zat Kleine Sluis D1 ZKV D3 13:00 11:45 Veerburg
wedstr.nr dag wedstrijd 19/20 december aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12124 zat ZKV 1 Amicitia 1 18:00 De Struyck
res: worden aangezegd
14382 zon ZKV 2 Rigtersbleek/Cottus 2 15:30 De Struyck
res: worden aangezegd
16556 zon ZKV 3 Swift (A) 2 14:10 De Struyck
inv: Onno, res: 5e dame en Floortje, Liam en Richard
16552 zon ZKV 4 Swift (A) 3 16:50 De Struyck
res: 5e dame, Wouter en Dennis
4270 zat DSO (A) 3 ZKV 5 16:15 15:00 Oosterhout
inv: Lisanne, res: Anja, 5e heer
JUNIOREN
18766 zat ZKV A1 Fortissimo A1 15:30 De Struyck
5605 zon ZKV A2 Groen Geel A5 13:00 De Struyck
ASPIRANTEN
19758 zat ZKV B1 Groen Geel B1 16:40 De Struyck
20321 zat ZKV B2 Rohda B1 14:30 De Struyck
6110 zat ZKV B3 HBC B1 13:30 De Struyck
20718 zat ZKV C1 Groen Geel C1 11:30 De Struyck
7280 zat Atlantis C1 ZKV C2 13:00 11:45 De Phoenix
PUPILLEN
8077 zat ZKV D2 KIOS (N) D2 12:30 De Struyck
9900 zat Groen Geel E1 ZKV E1 11:00 10:15 Groen-Geelhal
9898 zat Roda E2 ZKV E2 10:00 9:15 Het Trias
9270 zat Haarlem F2 ZKV F1 10:05 9:00 Kennemer Sportcentrum
wedstr.nr dag wedstrijd 2/3 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
4778 zat ZKV 5 Badhoevedorp 2 17:30 De Struyck
res: Karin, 5e heer
5223 zon ZKV 6 Helios 4 14:15 De Struyck
res: Ymke Winkel, Onno
JUNIOREN
5607 zon ZKV A2 Purmer A1 13:00 De Struyck
ASPIRANTEN
7147 zat ZKV C2 DKV Victoria C1 16:30 De Struyck
6749 zat ZKV C3 Blauw-Wit (A) C2 15:30 De Struyck
PUPILLEN
7658 zat ZKV D3 Sporting Andijk D1 14:30 De Struyck
9706 zat ZKV E1 OKV E3 13:30 De Struyck
9700 zat ZKV E2 KZ/Hiltex E6 12:30 De Struyck
9230 zat ZKV F1 KZ/Hiltex F3 13:30 De Struyck
8645 zat ZKV F2 Groen Geel F4 12:30 De Struyck