Reiskosten

Voor elke ploeg die buiten de Zaanstreek speelt, kan de chauffeur reiskosten declareren.
Per ploeg geldt dat voor 3 auto’s.

Geef aan email reiskosten@zkvzaandam.nl de ploeg, de uitwedstrijd, je naam en IBAN-nummer door.
Aan het eind van de eerste helft veld, zaalcompetitie of 2e helft veld worden de kosten uitbetaald.

Programma 6 en 7 Februari

Zat 6 feb
Sporthal Uitslag
Thuis
12:30 uur ZFV F1 Furore F2 Struyck  10-1
12:30 uur ZKV F2 Madjoe F3 Struyck  4-11
13:30 uur ZKV C3 KIOS C2 Struyck  4-18
14:30 uur ZKV C1 BEP C1 Struyck  25-8
15:30 uur ZKV B3 Helios B1 Struyck  5-10
16:30 uur ZKV B1 Achilles B1 Struyck  25-15
17:45 uur ZKV A1 Rapid A1 Struyck  14-11
Uit
10:00 uur BEP D3 ZKV D1 Beukenkamp, Purmerend  2-8
12:00 uur Purmer D1 ZKV D2 De Vaart, Purmerend  6-10
12:00 uur Vlug&Vaardig E1 ZKV E2 De Weeren, A’dam  4-4
14:40 uur VZOD 4 ZKV 5 Proosdijhal, Kudelstaart  12-14
16:00 uur Haarlem D3 ZKV D3 Kennemer Sportcentrum, H’lem  5-6
17:05 uur Blauw-Wit B1 ZKV B2 Blauw-Wit hal, A’dam  9-10
Zon 7 feb
Thuis
13:00 uur ZKV 3 HKV/Ons Eibernest 4 Struyck 15-10
14:15 uur ZKV 2 SCO 2 Struyck 20-17
15:30 uur ZKV 1 AKC 1 Struyck 31-24
16:50 uur ZKV 4 Groen Geel 5 Struyck 10-12

Kaperiolen d.d. 1-2-2016

De eerste zaalkampioen heeft zich afgelopen weekend aangemeld: de E1, onder begeleiding van Maaike Doeves en Bram van de Water, won ook de laatste wedstrijd tegen Groen Geel E1 in een poule met 4 ploegen. Vandaar ook het vroege tijdstip van dit kampioenschap, proficiat. Verschillende ploegen strijden nog mee voor de bovenste plaats, dus ik hoop dat we binnenkort nog meer zaalkampioenen mogen huldigen.Lees meer

Programma 6 t/m 28 februari

wedstr.nr dag wedstrijd 6/7 februari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12056 zon ZKV 1 AKC (Al) 1 15:30 De Struyck
res: worden aangezegd
14314 zon ZKV 2 SCO 2 14:15 De Struyck
res: worden aangezegd
16196 zon ZKV 3 HKV/Ons Eibernest 4 13:00 De Struyck
res: Dominique, 5e heer en Onno
16192 zon ZKV 4 Groen Geel 5 16:50 De Struyck
res: 5e dame en Wouter
4272 zat VZOD 4 ZKV 5 14:40 13:15 Proosdijhal
res: Lotte en Liam
JUNIOREN
18641 zat ZKV A1 Rapid A1 17:45 De Struyck
ASPIRANTEN
19698 zat ZKV B1 Achilles (Hg) B1 16:30 De Struyck
20361 zat Blauw-Wit (A) B1 ZKV B2 17:05 16:00 Blauw-Withal
6109 zat ZKV B3 Helios B1 15:30 De Struyck
20655 zat ZKV C1 BEP C1 14:30 De Struyck
6745 zat ZKV C3 KIOS (N) C2 13:30 De Struyck
PUPILLEN
8123 zat BEP D3 ZKV D1 10:00 9:00 Beukenkamp
8456 zat Purmer D1 ZKV D2 12:00 11:00 De Vaart
8527 zat Haarlem D3 ZKV D3 16:00 14:45 Kennemer Sportcentrum
10843 zat Vlug & Vaardig (A) E1 ZKV E2 12:00 11:00 De Weeren A’dam
9231 zat ZKV F1 Furore F2 12:30 De Struyck
11635 zat ZKV F2 Madjoe F3 12:30 De Struyck
wedstr.nr dag wedstrijd 13/14 februari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12072 zon ZKV 1 KVA 1 15:30 De Struyck
res: worden aangezegd
14330 zat ZKV 2 Unitas/Perspectief 3 20:00 De Sprong
res: worden aangezegd
16279 zon ZKV 3 Haarlem 2 14:10 De Struyck
res: Nadine, 5e heer en Onno
16275 zon ZKV 4 DKV Victoria 2 16:50 De Struyck
res: 5e dame en Martijn
4363 zon Blauw-Wit (A) 7 ZKV 6 16:40 15:30 Blauw-Withal
res: 5e dame en Bram vd Water
JUNIOREN
18671 zat ZKV A1 DVO/Accountor A2 16:30 De Struyck
5606 zon ZKV A2 Purmer A1 13:00 De Struyck
ASPIRANTEN
19713 zat ZKV B1 De Meervogels B1 13:15 De Struyck
20546 zat ZKV B2 Furore B1 14:30 De Struyck
6205 zat Celeritas B1 ZKV B3 14:15 13:00 Alkmaar-Noord
20670 zat ZKV C1 Tempo C1 15:30 De Struyck
PUPILLEN
8361 zat AW/DTV D1 ZKV D1 14:10 i.o. Gaasperdam
8079 zat ZKV D2 KZ/Hiltex D3 11:15 De Struyck
7659 zat ZKV D3 Kleine Sluis D1 12:15 De Struyck
11594 zat Groen Geel E1 ZKV E1 10:00 9:15 Groen-Geelhal
11638 zat KZ/Hiltex F3 ZKV F2 9:00 8:30 aanwezig De Sprong
wedstr.nr dag wedstrijd 20/21 februari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12079 zat Amicitia 1 ZKV 1 13:45 i.o. De Stamper
res: worden aangezegd
14340 zon Rigtersbleek/Cottus 2 ZKV 2 16:00 i.o. De Pathmoshal
res: worden aangezegd
16326 zon Swift (A) 2 ZKV 3 13:20 12:00 Oostenburg
res: Nadine en Anja, 5e heer en Onno
16330 zon Swift (A) 3 ZKV 4 15:45 14:45 Oostenburg
res: 5e dame en Wouter
4611 zon ZKV 6 Blauw-Wit (A) 7 13:00 De Struyck
res: Ymke Winkel en 5e heer
JUNIOREN
5603 zon ZKV A2 KZ/Hiltex A4 14:15 De Struyck
ASPIRANTEN
19720 zat Groen Geel B1 ZKV B1 15:00 i.o. Groen-Geelhal
20555 zat Rohda B1 ZKV B2 12:00 11:00 Ookmeer
6111 zat ZKV B3 Stormvogels (U) B1 14:30 De Struyck
20676 zat Groen Geel C1 ZKV C1 13:00 i.o. Groen-Geelhal
7149 zat ZKV C2 Badhoevedorp C1 13:30 De Struyck
6747 zat ZKV C3 Aurora C2 15:30 De Struyck
PUPILLEN
8162 zat Groen Geel D3 ZKV D2 10:00 i.o. Groen-Geelhal
7754 zat Zaandam Zuid D1 ZKV D3 17:00 16:15 Sporthal Zaandam Zuid
11640 zat ZKV F2 KZ/Hiltex F3 12:30 De Struyck
wedstr.nr dag wedstrijd 27/28 februari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
4943 zon ZKV 6 KZ/Hiltex 9 13:00 De Struyck
res: Sanne en Onno
JUNIOREN
5642 zon BEP A3 ZKV A2 11:00 10:00 Beukenkamp

BINGO

5 maart BINGOOO!!!
Komen jullie ook?

Korfbalvereniging ZKV's photo.