Programma 19 november t/m 13 december

Hieronder vinden jullie het complete zaalprogramma van de komende 4 weken.

wedstr.nr dag wedstrijd 21/22 november aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12004 zon ZKV 1 De Hoeve 1 15:30 De Struyck
res: worden aangezegd
14262 zon ZKV 2 Blauw-Wit (A) 3 14:10 De Struyck
res: worden aangezegd
15924 zon ZKV 3 Helios 3 13:00 De Struyck
res: 5e dame en Floortje, 5e heer en Onno
15920 zon ZKV 4 Helios 2 16:50 De Struyck
res: 5e dame, Wouter en Dennis J.
4274 zon Vlug & Vaardig/KCN 2 ZKV 5 16:30 15:30 De Weeren
res: Anja , 5e en 6e heer
JUNIOREN
18546 zat ZKV A1 Groen Geel A3 16:50 De Struyck
5643 zon BEP A3 ZKV A2 10:30 9:30 Beukenkamp
ASPIRANTEN
19652 zat ZKV B1 OVVO/De Kroon B1 15:40 De Struyck
20296 zat AW/DTV B1 ZKV B2 17:50 16:30 Gaasperdam
20606 zat ZKV C1 Dalto/BNApp.nl C1 14:35 De Struyck
6748 zat ZKV C3 TOP/Quoratio C6 12:30 De Struyck
PUPILLEN
8472 zat Blauw-Wit (A) D2 ZKV D1 11:00 i.o. Blauw-Withal
7683 zat Furore D1 ZKV D2 10:00 9:00 Het Trias
8026 zat KVA D2 ZKV D3 15:05 14:00 De Nieuwe Bankras
10322 zat ZKC ’31 E1 ZKV E1 10:00 9:30 aanwezig De Tref
10321 zat ZKC ’31 E2 ZKV E2 10:00 9:30 aanwezig De Tref
9229 zat ZKV F1 OKV F2 13:30 De Struyck
8648 don ZKV F2 ZKC ’31 F2 18:00 Zuiderzee
wedstr.nr dag wedstrijd 28/29 november aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12099 zon AKC (Al) 1 ZKV 1 14:30 i.o. Sluiskade
res: worden aangezegd
14361 zon SCO 2 ZKV 2 14:30 i.o. De Steense
res: worden aangezegd
16426 zon HKV/Ons Eibernest 4 ZKV 3 12:00 10:30 HKV/Ons Eibernesthal
res: Conchita Dam, Richard Brand
16424 zon Groen Geel 5 ZKV 4 13:00 12:00 Groen-Geelhal
res: 5e dame, Wouter
4578 zat ZKV 5 VZOD 4 17:30 De Struyck
res: Karin, 5e heer
4361 zon Helios 4 ZKV 6 10:00 9:00 d’ Enterij, Limmen
res: Sanne, Onno
JUNIOREN
18721 zat Rapid A1 ZKV A1 16:55 i.o. Kennemer Sportcentrum
ASPIRANTEN
19736 zat Achilles (Hg) B1 ZKV B1 15:40 i.o. Ockenburgh
20303 zat ZKV B2 Blauw-Wit (A) B1 16:30 De Struyck
6285 zat Helios B1 ZKV B3 13:05 12:00 d’ Enterij
20692 zat BEP C1 ZKV C1 14:30 i.o. Beukenkamp
7361 zat Badhoevedorp C1 ZKV C2 12:00 11:00 De Sporthoeve
7163 zat KIOS (N) C2 ZKV C3 17:30 16:15 Estafette
PUPILLEN
7769 zat ZKV D1 BEP D3 12:30 De Struyck
8080 zat ZKV D2 Purmer D1 14:30 De Struyck
7661 zat ZKV D3 Haarlem D3 15:30 De Struyck
10426 zat ZKV E1 BEP E3 13:30 De Struyck
10422 zat ZKV E2 Vlug & Vaardig (A) E1 13:30 De Struyck
9212 zat Furore F2 ZKV F1 13:55 13:00 Het Trias
8778 zat WWSV F1 ZKV F2 10:00 9:00 Beukenkamp
wedstr.nr dag wedstrijd 5/6 december aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
5280 zat ZKV 5 Oranje Nassau 3 15:10 De Struyck
res: Karin, 5e heer
4401 zon ZKV 6 DKV Victoria 7 13:00 De Struyck
res: 5e dame en Sanne, Onno
JUNIOREN
5730 zon KZ/Hiltex A4 ZKV A2 11:10 i.o. De Sprong
ASPIRANTEN
19815 zat ZKV B1 Rapid B1 14:00 De Struyck
6108 zat ZKV B3 Celeritas B1 13:00 De Struyck
7146 zat ZKV C2 EKVA C2 12:00 De Struyck
7439 zat Blauw-Wit (A) C2 ZKV C3 10:55 9:45 Blauw-Withal
PUPILLEN
7768 zat ZKV D1 Groen Geel D2 11:00 De Struyck
7656 zat ZKV D3 Zaandam Zuid D1 10:00 De Struyck
9889 zat ZKV E1 Apollo (H) E2 9:00 De Struyck
9234 zat ZKV F1 WWSV F2 9:00 De Struyck
8649 zat ZKV F2 Sporting West F1 9:00 De Struyck
wedstr.nr dag wedstrijd 12/13 december aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12111 zon KVA 1 ZKV 1 15:00 De Nieuwe Bankras
res: worden aangezegd
14372 zat Unitas/Perspectief 3 ZKV 2 15:10 De Sypel
res: worden aangezegd
16492 zon Haarlem 2 ZKV 3 13:15 12:00 Kennemer Sportcentrum
res: 5e dame, 5e heer
16505 zon DKV Victoria 2 ZKV 4 15:45 14:30 Diemen Sporthal
res: 5e dame, Wouter
4273 zat Badhoevedorp 2 ZKV 5 13:25 12:00 De Sporthoeve
inv: Lisanne, res: Sanne, 5e heer
JUNIOREN
18748 zat DVO/Accountor A2 ZKV A1 16:10 i.o. DVO-hal
5874 zon Purmer A1 ZKV A2 14:00 13:00 De Vaart
ASPIRANTEN
19745 zat De Meervogels B1 ZKV B1 14:00 i.o. De Veur
20455 zat Furore B1 ZKV B2 12:00 11:00 Het Trias
20706 zat Tempo C1 ZKV C1 15:10 i.o. Limeshallen
6995 zat EKVA C2 ZKV C2 12:05 10:45 Sporthal F.B.K.-park
PUPILLEN
8180 zat KZ/Hiltex D3 ZKV D2 12:00 11:30 aanwezig De Sprong
8410 zat Kleine Sluis D1 ZKV D3 13:00 11:45 Veerburg