Zaalprogramma komende 4 weken (12-12 t/m 3-1)

Hieronder vinden jullie het programma voor de komende 4 weken.

wedstr.nr dag wedstrijd 12/13 december aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12111 zon KVA 1 ZKV 1 15:00 i.o. De Nieuwe Bankras
res: worden aangezegd
14372 zat Unitas/Perspectief 3 ZKV 2 15:10 i.o. De Sypel
res: worden aangezegd
16492 zon Haarlem 2 ZKV 3 13:15 12:00 Kennemer Sportcentrum
inv: Onno, res: 5e dame, Richard Brand
16505 zon DKV Victoria 2 ZKV 4 15:45 14:30 Diemen Sporthal
res: 5e dame, Wouter
4273 zat Badhoevedorp 2 ZKV 5 13:25 12:00 De Sporthoeve
inv: Lisanne, res: Sanne, 5e heer
JUNIOREN
18748 zat DVO/Accountor A2 ZKV A1 16:10 i.o. DVO-hal
5874 zon Purmer A1 ZKV A2 14:00 13:00 De Vaart
ASPIRANTEN
19745 zat De Meervogels B1 ZKV B1 14:00 i.o. De Veur
20455 zat Furore B1 ZKV B2 12:00 11:00 Het Trias
20706 zat Tempo C1 ZKV C1 15:10 i.o. Limeshallen
6995 zat EKVA C2 ZKV C2 12:05 10:45 Sporthal F.B.K.-park
PUPILLEN
8180 zat KZ/Hiltex D3 ZKV D2 12:00 11:30 aanwezig De Sprong
8410 zat Kleine Sluis D1 ZKV D3 13:00 11:45 Veerburg
wedstr.nr dag wedstrijd 19/20 december aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12124 zat ZKV 1 Amicitia 1 18:00 De Struyck
res: worden aangezegd
14382 zon ZKV 2 Rigtersbleek/Cottus 2 15:30 De Struyck
res: worden aangezegd
16556 zon ZKV 3 Swift (A) 2 14:10 De Struyck
inv: Onno, res: 5e dame en Floortje, Liam en Richard
16552 zon ZKV 4 Swift (A) 3 16:50 De Struyck
res: 5e dame, Wouter en Dennis
4270 zat DSO (A) 3 ZKV 5 16:15 15:00 Oosterhout
inv: Lisanne, res: Anja, 5e heer
JUNIOREN
18766 zat ZKV A1 Fortissimo A1 15:30 De Struyck
5605 zon ZKV A2 Groen Geel A5 13:00 De Struyck
ASPIRANTEN
19758 zat ZKV B1 Groen Geel B1 16:40 De Struyck
20321 zat ZKV B2 Rohda B1 14:30 De Struyck
6110 zat ZKV B3 HBC B1 13:30 De Struyck
20718 zat ZKV C1 Groen Geel C1 11:30 De Struyck
7280 zat Atlantis C1 ZKV C2 13:00 11:45 De Phoenix
PUPILLEN
8077 zat ZKV D2 KIOS (N) D2 12:30 De Struyck
9900 zat Groen Geel E1 ZKV E1 11:00 10:15 Groen-Geelhal
9898 zat Roda E2 ZKV E2 10:00 9:15 Het Trias
9270 zat Haarlem F2 ZKV F1 10:05 9:00 Kennemer Sportcentrum
wedstr.nr dag wedstrijd 2/3 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
4778 zat ZKV 5 Badhoevedorp 2 17:30 De Struyck
res: Karin, 5e heer
5223 zon ZKV 6 Helios 4 14:15 De Struyck
res: Ymke Winkel, Onno
JUNIOREN
5607 zon ZKV A2 Purmer A1 13:00 De Struyck
ASPIRANTEN
7147 zat ZKV C2 DKV Victoria C1 16:30 De Struyck
6749 zat ZKV C3 Blauw-Wit (A) C2 15:30 De Struyck
PUPILLEN
7658 zat ZKV D3 Sporting Andijk D1 14:30 De Struyck
9706 zat ZKV E1 OKV E3 13:30 De Struyck
9700 zat ZKV E2 KZ/Hiltex E6 12:30 De Struyck
9230 zat ZKV F1 KZ/Hiltex F3 13:30 De Struyck
8645 zat ZKV F2 Groen Geel F4 12:30 De Struyck