Programma 2 t/m 17 januari

wedstr.nr dag wedstrijd 2/3 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
4778 zat ZKV 5 Badhoevedorp 2 17:30 De Struyck
inv: Anja en Dennis J., res: Sanne en Liam
5223 zon ZKV 6 Helios 4 14:15 De Struyck
res: Ymke Winkel, Onno
JUNIOREN
5607 zon ZKV A2 Purmer A1 13:00 De Struyck
ASPIRANTEN
7147 zat ZKV C2 DKV Victoria C1 16:30 De Struyck
6749 zat ZKV C3 Blauw-Wit (A) C2 15:30 De Struyck
PUPILLEN
7658 zat ZKV D3 Sporting Andijk D1 14:30 De Struyck
9700 zat ZKV E2 KZ/Hiltex E6 13:30 De Struyck
wedstr.nr dag wedstrijd 9/10 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12036 zon Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 1 ZKV 1 14:40 i.o. De Twine
res: worden aangezegd
14294 zon Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 2 ZKV 2 13:10 i.o. De Twine
res: worden aangezegd
16093 zon Sporting West 2 ZKV 3 13:20 12:00 Inloophal/Van Hogendorphal
res: Conchita en 5e heer
16099 zon Furore 2 ZKV 4 13:15 12:15 Het Trias
res: 5e dame en Jiri
4844 zat ZKV 5 TOP/Quoratio 7 16:30 De Struyck
res: Karin en 5e heer
4360 zon Stormvogels (U) 2 ZKV 6 13:10 12:15 De Zien
res: 5e dame en 6e heer
JUNIOREN
18606 zat BEP A1 ZKV A1 16:30 i.o. Beukenkamp
ASPIRANTEN
19680 zat Rapid B1 ZKV B1 17:00 i.o. Kennemer Sportcentrum
6337 zat Stormvogels (U) B1 ZKV B3 11:00 10:00 De Zien
20634 zat Fiducia C1 ZKV C1 14:00 i.o. Europahal
7144 zat ZKV C2 TOP/Quoratio C3 12:30 De Struyck
6746 zat ZKV C3 Celeritas C1 15:30 De Struyck
PUPILLEN
7770 zat ZKV D1 DSO (A) D1 14:30 De Struyck
7986 zat OKV D3 ZKV D2 10:00 9:00 Oostzaan
11589 zat ZKV E1 VZOD E1 13:30 De Struyck
10601 zat ZKV E2 Helios E1 13:30 De Struyck
9235 zat ZKV F1 Sporting Andijk F1 13:30 De Struyck
wedstr.nr dag wedstrijd 16/17 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12042 zon Phoenix 1 ZKV 1 13:40 i.o. De Veur
res: worden aangezegd
14303 zon KZ/Hiltex 3 ZKV 2 16:10 i.o. De Sprong
res: worden aangezegd
16127 zon KZ/Hiltex 5 ZKV 4 11:00 10:30 bij KZ De Sprong
res: 5e dame en Dennis J.
5028 zat ZKV 5 KIOS (N) 3 18:25 De Struyck
res: Karin en 5e heer
5098 zon ZKV 6 Stormvogels (U) 2 13:00 De Struyck
res: 5e dame en Onno
JUNIOREN
18624 zat SDO/VerzuimVitaal A1 ZKV A1 12:55 i.o. De Schulenburch
5602 zon ZKV A2 BEP A3 14:15 De Struyck
ASPIRANTEN
19688 zat KVS/Maritiem B1 ZKV B1 18:05 i.o. De Blinkerd
20338 zat ZKV B2 De Vinken B1 13:30 De Struyck
6462 zat ZKC ’31 B2 ZKV B3 12:55 12:30 bij ZKC De Tref
20641 zat Antilopen/Lancyr Deelen C1 ZKV C1 13:20 i.o. De Korf
7145 zat ZKV C2 VZOD C1 12:30 De Struyck
6744 zat ZKV C3 SDO (H) C1 16:25 De Struyck
PUPILLEN
7767 zat ZKV D1 OKV D2 17:25 De Struyck
7655 zat ZKV D3 Helios D1 15:25 De Struyck
11592 zat ZKV E1 ZKC ’31 E1 14:30 De Struyck
10008 zat ZKV E2 Sporting West E1 14:30 De Struyck
9233 zat ZKV F1 Roda F2 14:30 De Struyck