Programma 6-1-2016 t/m 7-2-2016

wedstr.nr dag wedstrijd 16/17 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12042 zon Phoenix 1 ZKV 1 13:40 i.o. De Veur, Zoetermeer
res: worden aangezegd
14303 zon KZ/Hiltex 3 ZKV 2 16:10 i.o. De Sprong
res: worden aangezegd
16127 zon KZ/Hiltex 5 ZKV 4 11:00 10:30 bij KZ De Sprong
res: 5e dame en Dennis J.
5028 zat ZKV 5 KIOS (N) 3 18:25 De Struyck
inv: Lisanne, res: Sanne en Wouter
5098 zon ZKV 6 Stormvogels (U) 2 13:00 De Struyck
res: 5e dame en Onno
JUNIOREN
18624 zat SDO/VerzuimVitaal A1 ZKV A1 12:55 i.o. De Schulenburch, Kamerik
5602 zon ZKV A2 BEP A3 14:15 De Struyck
ASPIRANTEN
19688 zat KVS/Maritiem B1 ZKV B1 18:05 i.o. De Blinkerd, Scheveningen
20338 zat ZKV B2 De Vinken B1 13:30 De Struyck
6462 zat ZKC ’31 B2 ZKV B3 12:55 12:30 bij ZKC De Tref
20641 zat Antilopen/Lancyr Deelen C1 ZKV C1 13:20 i.o. De Korf, Leusden
7145 zat ZKV C2 VZOD C1 12:30 De Struyck
6744 zat ZKV C3 SDO (H) C1 16:25 De Struyck
PUPILLEN
7767 zat ZKV D1 OKV D2 17:25 De Struyck
7655 zat ZKV D3 Helios D1 15:25 De Struyck
11592 zat ZKV E1 ZKC ’31 E1 14:30 De Struyck
10008 zat ZKV E2 Sporting West E1 14:30 De Struyck
9233 zat ZKV F1 Roda F2 14:30 De Struyck
wedstr.nr dag wedstrijd 23/24 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12152 zat ZKV 1 Unitas/Perspectief 1 17:00 De Struyck
res: worden aangezegd
14410 zon ZKV 2 Wageningen 2 14:20 De Struyck
res: worden aangezegd
16705 zon ZKV 3 KZ Danaïden 3 13:00 De Struyck
res: Nadine, 5e heer en Onno
16702 zon ZKV 4 Crescendo 2 16:50 De Struyck
res: 5e dame en Wouter
4269 zat Oranje Nassau 3 ZKV 5 14:45 13:45 De Pijp, A’dam
res: Miranda en 5e heer
5094 zon ZKV 6 Zaandam Zuid 2 15:40 De Struyck
res: 5e dame, 5e heer
JUNIOREN
18815 zat ZKV A1 KZ/Hiltex A2 15:40 De Struyck
5761 zon Groen Geel A5 ZKV A2 10:00 9:00 Groen-Geelhal
ASPIRANTEN
19780 zat ZKV B1 TOP/Quoratio B1 14:30 De Struyck
20507 zat KIOS (N) B1 ZKV B2 14:30 13:15 Estafette, Nieuw-Vennep
6107 zat ZKV B3 Blauw-Wit (A) B2 13:30 De Struyck
20743 zat ZKV C1 KZ/Hiltex C1 12:30 De Struyck
7198 zat DKV Victoria C1 ZKV C2 11:35 10:30 Diemen Sporthal
7371 zat Aurora C2 ZKV C3 14:25 13:15 Kennemer Sportcentrum, Haarlem
PUPILLEN
7990 zat Groen Geel D2 ZKV D1 11:00 10:00 Groen-Geelhal
8342 zat Sporting Andijk D1 ZKV D3 12:05 10:45 De Klamp, Andijk
11584 zat ZKC ’31 E1 ZKV E1 10:10 9:45 aanwezig De Tref
10730 zat KZ/Hiltex E6 ZKV E2 10:00 9:30 aanwezig De Sprong
9339 zat WWSV F2 ZKV F1 13:55 13:00 Beukenkamp, Purmerend
11643 zat Madjoe F3 ZKV F2 10:00 8:45 Middelmors, Rijnsburg
wedstr.nr dag wedstrijd 30/31 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12162 zon De Hoeve 1 ZKV 1 14:30 i.o. De Duker, Noordwolde
res: worden aangezegd
14424 zon Blauw-Wit (A) 3 ZKV 2 15:40 i.o. Blauw-Withal
res: worden aangezegd
16774 zon Helios 3 ZKV 3 11:15 10:15 d’ Enterij, Limmen
res: Anja en 5e heer
16775 zon Helios 2 ZKV 4 13:45 12:45 d’ Enterij, Limmen
res: 5e dame en Martijn
4585 zat ZKV 5 Vlug & Vaardig/KCN 2 17:40 De Struyck
res: Winnie en 5e heer
4359 zon DKV Victoria 7 ZKV 6 9:30 8:30 Diemen Sporthal
inv: Ymke Winkel en Onno, res: Dorien en Liam
JUNIOREN
18841 zat Groen Geel A3 ZKV A1 16:30 i.o. Groen-Geelhal
ASPIRANTEN
19791 zat OVVO/De Kroon B1 ZKV B1 11:00 i.o. OVVO-hal
20530 zat ZKV B2 AW/DTV B1 16:30 De Struyck
6199 zat Blauw-Wit (A) B2 ZKV B3 15:00 14:00 Blauw-Withal
20754 zat Dalto/BNApp.nl C1 ZKV C1 13:00 i.o. Hoenderdaal, Driebergen-Rijsenburg
7433 zat TOP/Quoratio C6 ZKV C3 15:00 13:30 De Wasbeek, Sassenheim
PUPILLEN
7772 zat ZKV D1 Blauw-Wit (A) D2 13:30 De Struyck
8075 zat ZKV D2 Furore D1 14:30 De Struyck
7657 zat ZKV D3 KVA D2 15:30 De Struyck
11586 zat ZKV E1 Groen Geel E1 12:30 De Struyck
10830 zat ZKV E2 ZKC ’31 E2 12:30 De Struyck
11636 zat OKV F2 ZKV F2 9:00 8:15 Oostzaan
wedstr.nr dag wedstrijd 6/7 februari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12056 zon ZKV 1 AKC (Al) 1 15:30 De Struyck
res: worden aangezegd
14314 zon ZKV 2 SCO 2 14:15 De Struyck
res: worden aangezegd
16196 zon ZKV 3 HKV/Ons Eibernest 4 13:00 De Struyck
res: worden aangezegd
16192 zon ZKV 4 Groen Geel 5 16:50 De Struyck
res: 5e dame en Wouter
4272 zat VZOD 4 ZKV 5 14:40 13:15 Proosdijhal, Kudelstaart
res: Lotte en 5e heer
JUNIOREN
18641 zat ZKV A1 Rapid A1 17:45 De Struyck
ASPIRANTEN
19698 zat ZKV B1 Achilles (Hg) B1 16:30 De Struyck
20361 zat Blauw-Wit (A) B1 ZKV B2 17:05 16:00 Blauw-Withal
6109 zat ZKV B3 Helios B1 15:30 De Struyck
20655 zat ZKV C1 BEP C1 14:30 De Struyck
6745 zat ZKV C3 KIOS (N) C2 13:30 De Struyck
PUPILLEN
8123 zat BEP D3 ZKV D1 10:00 9:00 Beukenkamp, Purmerend
8456 zat Purmer D1 ZKV D2 12:00 11:00 De Vaart, Purmerend
8527 zat Haarlem D3 ZKV D3 16:00 14:45 Kennemer Sportcentrum, Haarlem
10843 zat Vlug & Vaardig (A) E1 ZKV E2 12:00 11:00 De Weeren, A’dam
9231 zat ZKV F1 Furore F2 12:30 De Struyck
11635 zat ZKV F2 Madjoe F3 12:30 De Struyck