Programma 3 t/m 18 september

wedstr.nr dag wedstrijd 3/4 september aanvang vertrek
SENIOREN
1026 zon ZKV 1 Groen Geel 1 14:30
res: worden aangezegd
3349 zon ZKV 2 Groen Geel 2 13:00
res: worden aangezegd
7653 zon Haarlem 2 ZKV 3 13:00 11:30
Inv: Margje, Hannie en Bram vd Water, res: Mariah Happe en Tim Croese
1303 zon ZKV 4 Stormvogels (U) 2 10:30  Afgelast
inv: Lotte Saarloos, res: worden aangezegd
31 zon BEP 5 ZKV 5 13:00 12:00
inv: Ilse Riteco, Sanne Mensink, res: worden aangezegd
JUNIOREN
5401 zat ZKV A1 Wageningen A1 15:30
5399 zat Roda A1 ZKV A2 12:30 11:30
1435 zon KZ/Hiltex A3 ZKV A3 14:30 14 uur bij KZ
1575 zon ZKV A4 Purmer A1 11:30
ASPIRANTEN
8796 zat ZKV B1 Groen Geel B1 13:15
1665 zat OKV B2 ZKV B2 10:30 09:30
9378 zat ZKV C1 Groen Geel C1 14:30
2062 zat ZKV C2 ZKC ’31 C2 11:30
4154 zat ZKV C3 TOP/Quoratio C5 10:15
4127 zat Zaandam Zuid C1 ZKV C4 11:30 11 uur bij ZZ
PUPILLEN
2432 zat ZKV D1 KZ/Hiltex D3 12:15
2701 zat WWSV D1 ZKV D2 14:15 13:15
2881 zat ZKV E1 Groen Geel E1 13:30
3336 zat KVA E3 ZKV E2 10:30 09:30
3711 zat ZKV F1 AW/DTV F1 12:15
4234 zat ZKV F2 KVA F2 11:15

wedstr.nr dag wedstrijd 10/11 september aanvang vertrek
SENIOREN
1164 zon Phoenix 1 ZKV 1 14:30 i.o.
res: worden aangezegd
3455 zat KVA 2 ZKV 2 14:00 i.o.
res: worden aangezegd
7435 zon ZKV 3 OKV 2 13:00
inv: Margje, Barbara en Tim Croese, res: Mariah Happe en Bram vd Water
1304 zon KVA 5 ZKV 4 11:00 09:45
res: worden aangezegd
1218 zon ZKV 5 HBC 3 11:30
res: worden aangezegd
JUNIOREN
5481 zat Groen Geel A2 ZKV A1 17:00 i.o.
5503 zat ZKV A2 Nova A1 13:30
1449 zon ZKV A3 BEP A3 11:30
ASPIRANTEN
8809 zat HKV/Ons Eibernest B1 ZKV B1 11:15 i.o.
1876 zat Sporting West B2 ZKV B2 13:15 12:15
9391 zat HKV/Ons Eibernest C1 ZKV C1 12:30 i.o.
1936 zat Purmer C1 ZKV C2 10:30 09:30
4159 zat KIOS (N) C3 ZKV C3 10:00 08:45
4128 zat ZKV C4 Furore C4 12:15
PUPILLEN
2395 zat KVA D1 ZKV D1 13:00 i.o.
2553 zat ZKV D2 DKV (IJ) D1 12:30
2863 zat KZ/Hiltex E1 ZKV E1 12:00 11:30 bij KZ
2963 zat ZKV E2 Swift (A) E3 13:45
4235 zat ZKC ’31 F2 ZKV F2 10:00 9:30 bij ZKC
wedstr.nr dag wedstrijd 17/18 september aanvang vertrek
SENIOREN
1269 zon ZKV 1 Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 1 14:30
res: worden aangezegd
3565 zat ZKV 2 Tweemaal Zes 2 16:30
res: worden aangezegd
10050 zon ZKV 3 Crescendo 3 13:00
inv: Margje en Barbara, res: Mariah Happe en heer wordt aangezegd
1305 zon ZKV 4 Purmer 3 11:30
inv: Dorien, res: worden aangezegd
1231 zon Purmer 4 ZKV 5 11:30 10:30
res: worden aangezegd
JUNIOREN
5563 zat ZKV A1 Dindoa A1 15:00
6155 zon Groen Geel A3 ZKV A2 11:30 10:30
1532 zon Furore A2 ZKV A3 11:30 10:30
1562 zon Sporting West A2 ZKV A4 11:30 10:30
ASPIRANTEN
1714 zat ZKV B2 Groen Geel B4 13:45
9402 zat ZKV C1 ONDO (G) C1 12:45
2063 zat ZKV C2 KZ/Hiltex C4 14:00
4151 zat ZKV C3 KIOS (N) C3 10:15
4129 zat OKV C3 ZKV C4 10:00 09:15
PUPILLEN
2430 zat ZKV D1 BEP D1 11:30
2731 zat Sporting West D2 ZKV D2 11:00 10:00
2880 zat ZKV E1 DKV Victoria E1 12:45
3012 zat Groen Geel E4 ZKV E2 10:00 09:15
3499 zat BEP F1 ZKV F1 12:00 11:15
4243 zat ZKV F2 ZKC ’31 F2 11:30