Programma 28 januari tot en met 12 februari

dag wedstrijd 28/29 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
zat Wit-Blauw/Green Organics 1 ZKV 1 20:30 i.o. De Reeve
zat Victum/War Child 2 ZKV 2 17:30 i.o. Weteringhoek
zon ZKV 3 Swift (A) 2 16:20 De Struyck
zon ZKV 4 Sporting West 4 15:10 De Struyck
zat Kleine Sluis 1 ZKV 5 15:50 14:30 Veerburg
zon ZKV 6 DKV Victoria 6 13:00 De Struyck
JUNIOREN
zat Groen Geel A2 ZKV A1 16:10 i.o. Groen-Geelhal
zon ZKV A2 ADOS A1 14:00 De Struyck
zat Apollo (H) A1 ZKV A3 16:20 15:15 Deimos
zat KVA/DKV Victoria A3 ZKV A4 12:25 11:30 De Nieuwe Bankras
ASPIRANTEN
zat OVVO/De Kroon B1 ZKV B1 12:45 i.o. OVVO-hal
zat Antilopen/Lancyr Deelen C1 ZKV C1 12:05 i.o. De Korf
zat ZKV C2 ZKC ’31 C2 15:15 De Struyck
zat ZKV C3 Helios C1 16:15 De Struyck
zat ZKV C4 Zaandam Zuid C1 17:15 De Struyck
PUPILLEN
zat ZKV D1 OKV D1 14:15 De Struyck
zat ZKV D2 Helios D1 12:15 De Struyck
zat Furore E1 ZKV E1 10:00 09:15 Het Trias
zat ZKV E2 Swift (A) E3 13:15 De Struyck

 

dag wedstrijd 4/5 februari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
zat ZKV 1 Sporting Trigon 1 19:30 De Struyck
zat ZKV 2 Sporting Trigon 2 17:55 De Struyck
zon BEP 3 ZKV 3 12:20 11:15 Beukenkamp
zat Velocitas 5 ZKV 4 19:45 18:15 De Does
zat ZKV 5 VZOD 4 20:50 De Struyck
zon HBC 4 ZKV 6 10:00 09:00 De Waterakkers
JUNIOREN
zat ZKV A1 De Meeuwen A1 16:25 De Struyck
zat DTS (E) A1 ZKV A2 13:00 11:45 De Drecht
zon Sporting West A2 ZKV A4 13:15 12:15 Inloophal/Van Hogendorphal
ASPIRANTEN
zat ZKV B1 TOP/Quoratio B1 15:15 De Struyck
zat ZKV C1 TOP/Quoratio C1 14:15 De Struyck
zat Purmer C1 ZKV C2 11:50 10:50 De Vaart
zat Furore C2 ZKV C3 9:00 08:15 Het Trias
zat ZKV C4 Swift (A) C1 13:15 De Struyck
PUPILLEN
zat Apollo (H) D1 ZKV D1 15:25 14:15 Deimos
zat EKVA D3 ZKV D2 9:15 08:15 Sporthal F.B.K.-park
zat ZKV E1 KZ/Hiltex E3 12:15 De Struyck
zat Apollo (H) E4 ZKV E2 13:30 12:30 Deimos
zat AW/DTV F1 ZKV F1 15:25 14:30 Gaasperdam

 

dag wedstrijd 11/12 februari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
zat Fiks 1 ZKV 1 16:40 i.o. Sporthal De Cuyl
zat TOP/Quoratio 4 ZKV 2 20:30 i.o. De Korf
zon ZKV 3 Die Haghe 3 16:30 De Struyck
zon ZKV 4 KZ/Hiltex 6 15:15 De Struyck
zat Sporting Andijk 2 ZKV 5 13:00 11:45 De Klamp
JUNIOREN
zat Wageningen A1 ZKV A1 16:45 i.o. De Aanloop
zat Kleine Sluis A1 ZKV A3 15:10 14:00 Veerburg
zon KZ/Hiltex A5 ZKV A4 12:15 11:45 bij KZ Topsportcentrum De Koog
ASPIRANTEN
zat Groen Geel B1 ZKV B1 16:15 i.o. Groen-Geelhal
zat Groen Geel C1 ZKV C1 14:15 i.o. Groen-Geelhal
zat ZKV C2 KZ/Hiltex C3 16:15 De Struyck
zat ZKV C3 Groen Geel C3 15:15 De Struyck
zat Furore C4 ZKV C4 13:00 12:15 Het Trias
PUPILLEN
zat ZKV D1 ADOS D1 13:15 De Struyck
zat ZKV D2 OVVO/De Kroon D3 14:15 De Struyck
zat Roda E3 ZKV E1 14:30 14:00 bij Roda Topsportcentrum De Koog
zat KZ/Hiltex E5 ZKV E2 10:00 9:30 bij KZ Topsportcentrum De Koog
zat ZKV F1 Roda F1 12:15 De Struyck