Programma 18 november t/m 10 december

dag wedstrijd 18/19 november aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
zat HKV/Ons Eibernest 1 ZKV 1 20:00 i.o. HKV/Ons Eibernesthal
zat HKV/Ons Eibernest 2 ZKV 2 18:30 i.o. HKV/Ons Eibernesthal
zon DKV Victoria 2 ZKV 3 17:10 16:00 Diemen Sporthal
zon ZKV 4 Sporting West 4 14:00 De Struyck
zat ZKV 5 Swift (A) 6 20:15 De Struyck
JUNIOREN
zat Dalto/Klaverblad Verzekeringen A2 ZKV A1 11:15 i.o. Hoenderdaal
zon Groen Geel A3 ZKV A2 12:00 11:00 Groen-Geelhal
zat ZKV A3 Velocitas A4 19:05 De Struyck
ASPIRANTEN
zat Achilles (Hg) B1 ZKV B1 10:20 i.o. Zuidhaghe
zat ZKV B3 OKV B2 18:05 De Struyck
zat Fortissimo C1 ZKV C1 14:00 i.o. De Oever
zat Zaandam Zuid C1 ZKV C2 12:00 11:30 bij ZZ Zaanstad Zuid
PUPILLEN
zat Blauw-Wit (A) D2 ZKV D1 09:35 08:30 Blauw-Withal

dag wedstrijd 25/26 november aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
zat ZKV 1 Achilles (Hg) 1 19:50 De Struyck
zat ZKV 2 RWA 2 18:05 De Struyck
zon ZKV 3 Furore 2 17:00 De Struyck
JUNIOREN
zat ZKV A1 KZ/Hiltex A1 16:20 De Struyck
zat DTS (E) A1 ZKV A2 14:15 12:45 De Drecht
zon Furore A2 ZKV A3 12:15 Het Trias
ASPIRANTEN
zat ZKV B1 HKV/Ons Eibernest B1 14:45 De Struyck
zat Furore B3 ZKV B3 11:00 Het Trias
zat ZKV C1 OVVO/De Kroon C1 13:30 De Struyck
zat Apollo C2 ZKV C2 15:20 Deimos
PUPILLEN
zat ZKV D2 BEP D3 12:25 De Struyck
zat DKV Victoria E1 ZKV E1 09:00 Diemen Sporthal
zat DKV Victoria E2 ZKV E2 09:00 Diemen Sporthal
zat OKV F1 ZKV F1 09:00 Oostzaan
zat BEP F1 ZKV F2 09:00 MFSA
dag wedstrijd 2/3 december aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
zat De Meervogels 1 ZKV 1 20:15 i.o. De Veur
zat KCC/SO natural 3 ZKV 2 14:45 i.o. Schenkel
zat ZKC ’31 3 ZKV 3 18:45 18:15 bij ZKC De Tref
zon ZKV 4 Purmer 4 16:20 De Struyck
zat ZKV 5 Rapid 5 16:35 De Struyck
JUNIOREN
zat SKF A1 ZKV A1 17:00 i.o. SKF-hal
zon ZKV A2 KZ/Hiltex A4 14:00 De Struyck
zon ZKV A3 KZ/Hiltex A5 15:10 De Struyck
ASPIRANTEN
zat KZ/Hiltex B1 ZKV B1 15:25 i.o. Topsportcentrum De Koog
zat ZKV B2 Helios B1 13:20 De Struyck
zat ZKV B3 Groen Geel B4 15:25 De Struyck
zat ZKC ’31 C1 ZKV C1 12:05 i.o. De Tref
zat ZKV C2 DTS (E) C1 14:25 De Struyck
PUPILLEN
zat Groen Geel D3 ZKV D1 12:00 11:00 Groen-Geelhal
zat ZKV E1 AW/DTV E1 12:15 De Struyck
zat ZKV E2 Helios E1 12:15 De Struyck
zat ZKV F2 Groen Geel F5 12:15 De Struyck
dag wedstrijd 9/10 december aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
zat ZKV 1 KVS/Maritiem 1 20:00 De Struyck
zat ZKV 2 KVS/Maritiem 2 18:15 De Struyck
zon Swift (A) 3 ZKV 3 13:25 12:15 Oostenburg
zon OKV 6 ZKV 4 10:00 09:15 Oostzaan
zat DTS (E) 2 ZKV 5 15:30 14:15 De Drecht
JUNIOREN
zat ZKV A1 Antilopen/Lancyr Deelen A1 16:30 De Struyck
zat ZKV A2 DKV Victoria/Triaz A1 13:30 De Struyck
ASPIRANTEN
zat ZKV B1 Groen Geel B1 15:00 De Struyck
zat DSO (A) B1 ZKV B3 12:00 11:00 Oosterhout
zat ZKC ’31 C2 ZKV C2 12:45 12:15 bij ZKC De Tref
PUPILLEN
zat ZKV D2 Furore D3 12:25 De Struyck
zat Furore E1 ZKV E1 09:00 08:15 Het Trias
zat Groen Geel E6 ZKV E2 09:00 08:15 Groen-Geelhal
zat OKV F2 ZKV F2 11:00 10:15 Oostzaan