Programma 9 december 2017 t/m 7 januari 2018

dag wedstrijd 9/10 december aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
zat ZKV 1 KVS/Maritiem 1 20:00 De Struyck
zat ZKV 2 KVS/Maritiem 2 18:15 De Struyck
zon Swift (A) 3 ZKV 3 13:25 12:15 Oostenburg
zon OKV 6 ZKV 4 10:00 09:15 Oostzaan
zat DTS (E) 2 ZKV 5 15:30 14:15 De Drecht
JUNIOREN
zat ZKV A1 Antilopen/Lancyr Deelen A1 16:30 De Struyck
zat ZKV A2 DKV Victoria/Triaz A1 13:30 De Struyck
ASPIRANTEN
zat ZKV B1 Groen Geel B1 15:00 De Struyck
zat DSO (A) B1 ZKV B3 12:00 10:45 Oosterhout
zat ZKC ’31 C2 ZKV C2 12:45 12:15 bij ZKC De Tref
PUPILLEN
zat ZKV D2 Furore D3 12:25 De Struyck
zat Furore E1 ZKV E1 09:00 08:15 Het Trias
zat Groen Geel E6 ZKV E2 09:00 Groen-Geelhal
zat OKV F2 ZKV F2 11:00 Oostzaan

dag wedstrijd 16/17 december aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
zat BEP 1 ZKV 1 19:20 i.o. MFSA
zat Excelsior (D) 2 ZKV 2 16:10 i.o. De Buitenhof
zon ZKV 3 OKV 2 14:00 De Struyck
zon ZKV 4 KZ/Hiltex 10 15:10 De Struyck
JUNIOREN
zat BEP A1 ZKV A1 13:10 i.o. MFSA
zat EKVA A3 ZKV A2 13:20 12:00 FBK hal
ASPIRANTEN
zat De Meervogels B1 ZKV B1 14:40 i.o. De Veur
zat Rapid B2 ZKV B2 11:05 10:00 Kennemer Sportcentrum
zat MIA C1 ZKV C1 13:10 i.o. Fit Academie Bokkeduinen
PUPILLEN
zat Roda D2 ZKV D1 14:00 13:30 bij Roda Topsportcentrum De Koog
dag wedstrijd 23/24 december aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
zat ZKV 5 DKV (IJ) 2 17:20 De Struyck
JUNIOREN
zat TOP/SolarCompleet A2 ZKV A1 11:25 i.o. De Korf
zon KZ/Hiltex A3 ZKV A2 14:45 14:15 bij KZ Topsportcentrum De Koog
zon KZ/Hiltex A5 ZKV A3 13:30 13:00 bij KZ Topsportcentrum De Koog
ASPIRANTEN
zat ZKV B2 BEP B3 16:20 De Struyck
zat ZKV B3 Celeritas B2 15:20 De Struyck
zat ZKV C2 ZKC ’31 C2 14:20 De Struyck
PUPILLEN
zat ZKV D1 BEP D2 13:20 De Struyck
zat Furore D3 ZKV D2 10:00 09:15 Het Trias
zat ZKV E2 Groen Geel E6 12:15 De Struyck
zat Roda F1 ZKV F1 10:30 10:00 bij KZ Topsportcentrum De Koog
zat ZKV F2 Oranje Nassau F2 12:15 De Struyck
dag wedstrijd 6/7 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
zat ZKV 1 KVA 1 19:30 De Struyck
zat ZKV 2 Die Haghe 2 17:45 De Struyck
zon Sporting West 3 ZKV 3 13:30 12:30 Inloophal/Van Hogendorphal
zon BEP 7 ZKV 4 11:00 10:00 MFSA
zat ADOS/Sporting Andijk 3 ZKV 5 14:00 13:00 Ados-hal
JUNIOREN
zat ZKV A1 OVVO/De Kroon A1 16:00 De Struyck
ASPIRANTEN
zat ZKV B1 TOP/SolarCompleet B1 14:30 De Struyck
zat Sporting Badhoevedorp B1 ZKV B2 12:05 11:00 De Sporthoeve
zat ZKV C1 KZ/Hiltex C2 13:15 De Struyck
zat Groen Geel C3 ZKV C2 11:00 10:15 Groen-Geelhal
PUPILLEN
zat Apollo D1 ZKV D1 13:30 12:15 Deimos
zat ZKV D2 KZ/Hiltex D6 12:15 De Struyck
zat EKVA E1 ZKV E1 09:15 08:15 FBK hal
zat Furore E6 ZKV E2 09:00 08:15 Het Trias
zat WWSV F1 ZKV F1 09:00 08:15 MFSA
zat Purmer F1 ZKV F2 10:00 09:15 De Vaart