Programma 24 november t/m 16 december

dag wedstrijd 24/25 november aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
zat Rapid 1 ZKV 1 20:00 i.o. Kennemer Sportcentrum Midden
zat Dalto/Klaverblad Verzekeringen 4 ZKV 2 18:50 i.o. Hoenderdaal
zon ZKV 4 AW/DTV 4 18:30 De Struyck
JUNIOREN
zat Meervogels/Fisica A1 ZKV A1 16:50 i.o. De Veur
zat Huizen A1 ZKV A2 14:00 12:30 Sportcentrum de Meent
ASPIRANTEN
zat ZKV B1 Meervogels/Fisica B1 12:20 De Struyck
zat ZKV B2 Purmer B1 13:35 De Struyck
zat DTS (E) B2 ZKV B3 12:00 10:30 De Drecht
zat KZ/Thermo4U C2 ZKV C1 13:00 12:00 Topsportcentrum De Koog
zat ZKV C2 Groen Geel C3 14:35 De Struyck
PUPILLEN
zat ZKV D1 KZ/Thermo4U D2 15:35 De Struyck
zat ZKV D2 ZKC ’31 D3 16:35 De Struyck
zat Groen Geel E2 ZKV E1 10:00 09:00 Groen-Geelhal
zat Furore E3 ZKV E2 09:00 08:00 Het Trias
zat Groen Geel F4 ZKV F1 09:00 08:00 Groen-Geelhal

dag wedstrijd 1/2 december aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
zat ZKV 1 ONDO (M) 1 19:00 De Struyck
zat ZKV 2 De Walden 2 17:20 De Struyck
zon KZ/Thermo4U 5 ZKV 3 13:35 12:35 Topsportcentrum De Koog
zon OKV 4 ZKV 4 12:20 11:20 Oostzaan
zon WWSV 2 ZKV 5 12:25 11:25 MFSA de Beuk
JUNIOREN
zat ZKV A1 KVA A1 15:40 De Struyck
zat ZKV A2 ZKC ’31 A1 14:15 De Struyck
ASPIRANTEN
zat SKF B1 ZKV B1 13:20 i.o. SKF-hal
zat BEP B2 ZKV B2 16:20 15:20 MFSA de Beuk
zat ZKV C1 BEP C1 13:15 De Struyck
zat Triaz C1 ZKV C2 10:45 09:30 De Pijp
PUPILLEN
zat Furore D1 ZKV D1 11:00 10:00 Het Trias
zat KZ/Thermo4U D4 ZKV D2 11:00 10:00 Topsportcentrum De Koog
zat ZKV E1 Apollo E3 12:15 De Struyck
zat ZKV E2 Zaandam Zuid E1 12:15 De Struyck
zat ZKV F1 Groen Geel F3 12:15 De Struyck
dag wedstrijd 8/9 december aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
zat ZKV 1 Roda 1 16:45 De Struyck
zat ZKV 2 DVO/Accountor 3 15:05 De Struyck
zat Dalto/Klaverblad Verzekeringen 5 ZKV 3 20:45 19:00 Hoenderdaal
zon Sporting Trigon 5 ZKV 4 13:20 11:50 Drie Oktoberhal
zon KZ/Thermo4U 8 ZKV 5 14:30 13:30 Topsportcentrum De Koog
JUNIOREN
zat ZKV A1 AW/DTV A1 13:25 De Struyck
zat ZKV A2 BEP A2 18:30 De Struyck
ASPIRANTEN
zat BEP B1 ZKV B1 11:30 10:30 MFSA de Beuk
zat OKV B1 ZKV B2 14:00 13:00 Oostzaan
zat Apollo B1 ZKV B3 17:00 15:45 Deimos
PUPILLEN
zat ZKV D1 ZKC ’31 D1 12:15 De Struyck
zat DTS (E) D1 ZKV D2 11:00 09:45 De Drecht
zat OKV F2 ZKV F1 10:00 09:00 Oostzaan
dag wedstrijd 15/16 december aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
zat Valto 1 ZKV 1 18:30 i.o. Vreeloo
zat DOS ’46 3 ZKV 2 16:30 i.o. De Eendracht
zon ZKV 3 HKC (He) 2 12:30 De Struyck
zon ZKV 4 BEP 4 11:15 De Struyck
zon ZKV 5 Zaandam Zuid 3 10:00 De Struyck
JUNIOREN
zat KZ/Thermo4U A1 ZKV A1 15:25 i.o. Topsportcentrum De Koog
ASPIRANTEN
zat ZKV B1 Groen Geel B1 19:10 i.o. Zaanstad Zuid
zat OKV B2 ZKV B3 14:00 13:00 Oostzaan
zat Haarlem C1 ZKV C1 13:00 11:45 Kennemer Sportcentrum
zat BEP C3 ZKV C2 13:10 12:10 MFSA de Beuk
PUPILLEN
zat Furore E2 ZKV E1 10:00 09:00 Het Trias
zat Sporting Andijk E1 ZKV E2 12:00 10:45 De Klamp