Zaalprogramma komende 3 weken (7 t/m 22 nov)

Hieronder vinden jullie het complete zaalprogramma van de komende 3 weken.

Doordat deze gegevens niet eerder beschikbaar waren kon dit niet in het krantje van 26 oktober geplaatst worden.

wedstr.nr dag wedstrijd 7/8 november aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
11980 zon ZKV 1 Phoenix 1 15:30 De Struyck
res: worden aangezegd
14238 zon ZKV 2 KZ/Hiltex 3 14:10 De Struyck
res: worden aangezegd
15795 zon ZKV 4 KZ/Hiltex 5 16:50 De Struyck
res: worden aangezegd
4275 zat KIOS (N) 3 ZKV 5 20:50 19:30 Estafette
res: Karin, 5e en 6e heer
JUNIOREN
18502 zat ZKV A1 SDO/VerzuimVitaal A1 17:45 De Struyck
5604 zon ZKV A2 KZ/Hiltex A4 13:00 De Struyck
ASPIRANTEN
19630 zat ZKV B1 KVS/Maritiem B1 16:35 De Struyck
20246 zat De Vinken B1 ZKV B2 13:10 11:45 De Boei
6112 zat ZKV B3 ZKC ’31 B2 14:30 De Struyck
20583 zat ZKV C1 Antilopen/Lancyr Deelen C1 15:30 De Struyck
6952 zat VZOD C1 ZKV C2 15:20 14:00 Proosdijhal
6975 zat SDO (H) C1 ZKV C3 12:00 10:45 De Vosse
PUPILLEN
7923 zat OKV D2 ZKV D1 10:50 i.o. Oostzaan
8078 zat ZKV D2 Groen Geel D3 13:30 De Struyck
7674 zat Helios D1 ZKV D3 11:05 10:00 d’ Enterij
9596 zat KZ/Hiltex E3 ZKV E1 09:00 8:30 aanwezig De Sprong
9607 zat Sporting West E1 ZKV E2 11:05 10:00 Van Hogendorphal
9320 zat Roda F2 ZKV F1 11:00 10:30 aanwezig De Sprong
8646 zat ZKV F2 ADOS F1 12:30 De Struyck
wedstr.nr dag wedstrijd 14/15 november aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
11991 zat Unitas/Perspectief 1 ZKV 1 19:10 i.o. De Sypel
res: worden aangezegd
14253 zon Wageningen 2 ZKV 2 14:30 i.o. De Aanloop
res: worden aangezegd
15871 zon KZ Danaïden 3 ZKV 3 12:20 10:45 Drie Oktoberhal
res: 5e dame en Floortje, 5e heer en Onno
15875 zon Crescendo 2 ZKV 4 14:45 13:30 5 Mei-hal
res: Jessica en Dennis J.
4364 zon Zaandam Zuid 2 ZKV 6 12:00 11:30 Sporthal Zaandam Zuid
res: 5e dame, 5e heer en Bram vd Water
JUNIOREN
18527 zat KZ/Hiltex A2 ZKV A1 13:00 i.o. De Sprong
5762 zon Groen Geel A5 ZKV A2 12:15 11:15 Groen-Geelhal
ASPIRANTEN
19641 zat TOP/Quoratio B1 ZKV B1 15:15 i.o. De Korf
20265 zat ZKV B2 KIOS (N) B1 18:00 De Struyck
20591 zat KZ/Hiltex C1 ZKV C1 11:00 i.o. De Sprong
PUPILLEN
9191 zat Furore F1 ZKV F2 10:00 09:15 Het Trias
wedstr.nr dag wedstrijd 21/22 november aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12004 zon ZKV 1 De Hoeve 1 15:30 De Struyck
res: worden aangezegd
14262 zon ZKV 2 Blauw-Wit (A) 3 14:10 De Struyck
res: worden aangezegd
15924 zon ZKV 3 Helios 3 13:00 De Struyck
res: worden aangezegd
15920 zon ZKV 4 Helios 2 16:50 De Struyck
res: 5e dame, Wouter en Dennis J.
4274 zat Vlug & Vaardig/KCN 2 ZKV 5 16:30 15:30 De Weeren
res: Anja , 5e en 6e heer
JUNIOREN
18546 zat ZKV A1 Groen Geel A3 16:50 De Struyck
5643 zon BEP A3 ZKV A2 10:30 09:30 Beukenkamp
ASPIRANTEN
19652 zat ZKV B1 OVVO/De Kroon B1 15:40 De Struyck
20296 zat AW/DTV B1 ZKV B2 17:50 16:30 Gaasperdam
20606 zat ZKV C1 Dalto/BNApp.nl C1 14:35 De Struyck
6748 zat ZKV C3 TOP/Quoratio C6 12:30 De Struyck
PUPILLEN
8472 zat Blauw-Wit (A) D2 ZKV D1 11:00 i.o. Blauw-Withal
7683 zat Furore D1 ZKV D2 10:00 09:00 Het Trias
8026 zat KVA D2 ZKV D3 15:05 14:00 De Nieuwe Bankras
10322 zat ZKC ’31 E1 ZKV E1 10:00 9:30 aanwezig De Tref
10321 zat ZKC ’31 E2 ZKV E2 10:00 9:30 aanwezig De Tref
9229 zat ZKV F1 OKV F2 13:30 De Struyck
8648 don ZKV F2 ZKC ’31 F2 18:00 Zuiderzee