Programma 12 en 13 februari

Zat 12 feb
Sporthal Uitslag
Thuis
12:15 uur ZKV D1 Celeritas D2 Struyck 19-3
13:15 uur ZKV C1 Kleine Sluis C1 Struyck 8-5
14:15 uur ZKV B1 OVVO B2 Struyck 7-12
15:15 uur ZKV A1 ZKC A1 Struyck uitgesteld
16:35 uur ZKV 2 KVS/Maritiem 3 Struyck 25-13
18:15 uur ZKV 1 KVA 1 Struyck uitgesteld
19:50 uur ZKV 3 KVA 2 Struyck 14-19
Uit
9:00 uur Roda F1 ZKV F1 Topsportcentrum de Koog 2-2
10:00 uur Purmer E2 ZKV E1 De Vaart, Purmerend vervallen
13:00 uur Roda A1 ZKV A2 Topsportcentrum de Koog 14-5
Zon 13 feb
Uit
12:20 uur Purmer 2 ZKV 5 de Vaart. Purmerend 20-7
15:15 uur KZ Danaiden 8 ZKV 4 Drie Oktoberhal, Leiden vervallen

ZKV 1 en ZKV F1 gaan morgen niet door

De wedstrijden van ZKV 1 en ZKV F1 gaan morgen niet door in verband met meerdere Corona gevallen bij de tegenstanders.

De wedstrijd van ZKV 1 is inmiddels opnieuw vastgesteld en wordt gespeeld op dinsdag 8 maart om 20 uur.

 

Programma 5 en 6 februari

Het schema met wedstrijden dat in het krantje van 31 januari gepubliceerd is heeft helaas nog enkele wijzigingen ondergaan.

Het programma van 5 en 6 februari is wel correct.

Wijzigingen die betrekking hebben op het weekeinde van 12 en 13 februari zijn op de website bijgewerkt in het onderstaande overzicht met de titel Zaalprogramma 29 januari t/m 13 februari.

Bij twijfel geldt dat het programma zoals dat op de KNKV-app vermeldt staat altijd juist is.

 

Zat 5 feb
Sporthal Uitslag
Thuis
12:15 uur ZKV E1 OKV E2 Struyck 3-1
12:15 uur ZKV F1 Aurora F1 Struyck afgelast
13:15 uur ZKV D1 WWSV D1 Struyck 13-11
14:15 uur ZKV A2 DOC A1 Struyck 6-10
Uit
12:10 uur Sporting West A1 ZKV A1 Hogendorphal, Amsterdam 12-13
12:45 uur KZ/Thermo4u 5 ZKV 3 Topsportcentrum, Koog aan de Zaan uitgesteld
14:30 uur Apollo C2 ZKV C1 Deimos, Heerhugowaard 4-13
17:50 uur Rohda 2 ZKV 2 Ookmeer, Amsterdam 17-23
19:30 uur Rohda 1 ZKV 1 Ookmeer, Amsterdam uitgesteld
Zon 6 feb
Thuis
14:00 uur ZKV 4 Furore 4 Struyck 20-14

Zaalprogramma 29 januari t/m 13 februari

Zat 29 jan
Sporthal Uitslag
Thuis
12:15 uur ZKV D1 Kleine Sluis D2 Struyck afgelast
12:15 uur ZKV F1 Groen Geel F2 Struyck 3-5
13:15 uur ZKV B1 Roda B1 Struyck 1-12
Uit
9:00 uur Groen Geel E4 ZKV E1 Groen Geel hal, Wormer 10-4
11:25 uur Furore C3 ZKV C1 Trias, Krommenie 6-10
Zon 30 jan
Uit
11:10 uur BEP 6 ZKV 5 De Beuk, Purmerend afgelast
14:15 uur Groen Geel 7 ZKV 4 Groen Geel hal, Wormer afgelast
Zat 5 feb
Sporthal Uitslag
Thuis
12:15 uur ZKV E1 OKV E2 Struyck
12:15 uur ZKV F1 Aurora F1 Struyck
13:15 uur ZKV D1 WWSV D1 Struyck
14:15 uur ZKV A2 DOC A1 Struyck
Uit
12:10 uur Sporting West A1 ZKV A1 Hogendorphal, Amsterdam
12:45 uur KZ/Thermo4u 5 ZKV 3 Topsportcentrum, Koog aan de Zaan
14:30 uur Apollo C2 ZKV C1 Deimos, Heerhugowaard
17:50 uur Rohda 2 ZKV 2 Ookmeer, Amsterdam
19:30 uur Rohda 1 ZKV 1 Ookmeer, Amsterdam
Zon 6 feb
Thuis
14:00 uur ZKV 4 Furore 4 Struyck
Zat 12 feb
Sporthal Uitslag
Thuis
12:15 uur ZKV D1 Celeritas D2 Struyck
13:15 uur ZKV C1 Kleine Sluis C1 Struyck
14:15 uur ZKV B1 OVVO B2 Struyck
15:15 uur ZKV A1 ZKC A1 Struyck
16:35 uur ZKV 2 KVS/Maritiem 3 Struyck
18:15 uur ZKV 1 KVA 1 Struyck
19:50 uur ZKV 3 KVA 2 Struyck
Uit
9:00 uur Roda F1 ZKV F1 Topsportcentrum de Koog
10:00 uur Purmer E2 ZKV E1 De Vaart, Purmerend
13:00 uur Roda A1 ZKV A2 Topsportcentrum de Koog
Zon 13 feb
Uit
12:20 uur Purmer 2 ZKV 5 de Vaart. Purmerend
15:15 uur KZ Danaiden 8 ZKV 4 Drie Oktoberhal, Leiden

Ja, we mogen weer!!

Weliswaar mogen we nog geen competitiewedstrijden spelen maar trainen mogen we wel weer

Vanaf aankomende dinsdag (18 januari) starten de trainingen weer op het oorspronkelijke tijdstip maar onderstaande punten moeten wel nageleefd worden:

  1. Publiek mag nog niet aanwezig zijn en de kantine is gesloten.
  2. Vanaf 13 jaar is een mondkapje verplicht bij binnenkomst en vertrek
  3. Kom niet te vroeg en ga direct na je training naar huis
  4. Vanaf 18 jaar is het tonen van een geldige QR-code aan de trainer verplicht

 

De kleedkamers zijn open en geniet van het sporten.

 

Trainingstijden

Trainingsschema zaal ingaande 9-11-2021

Trainingsschema   Struijck         Zuiderzee  
                   
Dinsdag 18:00-19:00   B1 C1   17:45-18:45   D1  
  19:00-20:00   A1 A2   18:00-19:00     E1
  20:00-20:30   Krachttraining          
  20:30-22:00   1e 2e          
                   
Woensdag 19:30-20:30   4e 5e          
                   
Donderdag 17:30-18:30   F1 Kangoeroes 18:00-19:00   D1 E1
  18:30-19:30   B1 C1   19:00-20:00   A2  
  19:30-20:30   A1 3e          
  20:30-22:00   1e 2e  

 

Geen trainingen en wedstrijden tot 14 januari

Beste ZKV’ers,

Helaas heeft de rijksoverheid besloten dat alle amateursport tot in ieder geval vrijdag 14 januari geen doorgang mag vinden. Dit betekent voor ons dat alle trainingen en wedstrijden tot 14 januari geschrapt zijn.
We hopen zo snel als mogelijk weer de trainingen en wedstrijden te hervatten.

Geniet van de feestdagen en blijf gezond!!

Programma 18 en 19 december 2021

Zat 18 dec
Sporthal Uitslag
Thuis
12:15 uur ZKV D1 Celeritas D1 Struyck
12:15 uur ZKV F1 Furore F1 Struyck 10-3
Uit
9:00 uur Roda E3 ZKV E1 Topsportcentrum De Koog 2-8
11:00 uur DSO (A) C2 ZKV C1 Oosterhout, Alkmaar 3-6
13:05 uur Atlantis A2 ZKV A2 De Phoenix, Mijdrecht uitgesteld
14:00 uur KZ/Thermo4U B3 ZKV B1 Topsportcentrum De Koog 5-6
Zon 19 dec
Thuis
14:00 uut ZKV 4 WWSV 1 Struyck uitgesteld
15:10 uur ZKV 5 Triaz 2 Struyck uitgesteld

Programma 11 en 12 december

Ook dit weekeinde komen alleen de breedtesport ploegen in actie

Zat 11 dec
Sporthal Uitslag
Uit
9:00 uur Furore E1 ZKV E1 Het Trias, Krommenie 2-1
12:05 uur Haarlem F1 ZKV F1 Kennemer Sportcentrum, Haarlem 4-5
13:00 uur DKV Victoria B1 ZKV B1 Prins Bernardhal, Diemen 8-2
13:00 uur Kleine Sluis D1 ZKV D1 Veerburg, Anna Polowna 1-14
Zon 12 dec
Uit
12:00 uur KZ/Thermo4U 9 ZKV 5 Topsportcentrum De Koog 15-4

Prijswinnaars Grote Clubactie 2021

Beste lotenverkopers,

Wat hebben jullie je best gedaan 💪

Er zijn 285 loten verkocht en de opbrengst is € 632,28.

Er zijn prijzen te verdelen aan de topverkopers van elk team. Jullie krijgen binnenkort een prijs uitgereikt.

Kangoeroes         Mairo Forrer

F1                        Dane de Maaker

E1                        Hugo Abbring

D1                        Jaro Stam

C1                        Rachel Appelboom

 

Iedereen heel erg bedankt voor inzet voor het verkopen van de loten.