Programma 16 en 17 januari

Zat 16 jan
Sporthal Uitslag
Thuis
12:30 uur ZKV C2 VZOD C1 Struyck  1-15
13:30 uur ZKV B2 De Vinken B1 Struyck  10-8
14:30 uur ZKV E1 ZKC E1 Struyck  9-8
14:30 uur ZKV E2 Sporting West C1 Struyck  8-4
14:30 uur ZKV F1 Roda F2 Struyck  8-6
15:25 uur ZKV D3 Helios D1 Struyck  1-14
16:25 uur ZKV C3 SDO C1 Struyck  2-5
17:25 uur ZKV D1 OKV D2 Struyck  10-2
18:25 uur ZKV 5 KIOS 3 Struyck  17-9
Uit
12:55 uur SDO/VerzuimVitaal A1 ZKV A1 De Schulenburch, Kamerik  9-21
12:55 uur ZKC B2 ZKV B3 De Tref  4-5
13:20 uur Antilopen/Lancyr Deelen C1 ZKV C1 De Korf, Leusden  4-15
18:05 uur KVS/Maritiem B1 ZKV B1 De Blinkerd, Scheveningen  11-13
Zon 17 jan
Thuis
13:00 uur ZKV 6 Stormvogels 2 Struyck  13-10
14:15 uur ZKV A2 BEP A3 Struyck  14-11
Uit
11:00 uur KZ/Hiltex 5 ZKV 4 Sprong  21-8
13:40 uur Phoenix 1 ZKV 1 De Veur, Zoetermeer  18-20
16:10 uur KZ/Hiltex 3 ZKV 2 Sprong  17-10

Kaperiolen d.d. 11-1-2016

Het jaar 2015 ligt inmiddels weer achter ons; met het Kerstvolleybaltoernooi en de Kerstgourmet kreeg het jaar bij ZKV een gezellige afronding. Een aantal ploegen moest gelijk het eerste speelweekeind van 2016 aantreden, de wedstrijdsport had nog een week respijt. Lees meer

Programma 6-1-2016 t/m 7-2-2016

wedstr.nr dag wedstrijd 16/17 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12042 zon Phoenix 1 ZKV 1 13:40 i.o. De Veur, Zoetermeer
res: worden aangezegd
14303 zon KZ/Hiltex 3 ZKV 2 16:10 i.o. De Sprong
res: worden aangezegd
16127 zon KZ/Hiltex 5 ZKV 4 11:00 10:30 bij KZ De Sprong
res: 5e dame en Dennis J.
5028 zat ZKV 5 KIOS (N) 3 18:25 De Struyck
inv: Lisanne, res: Sanne en Wouter
5098 zon ZKV 6 Stormvogels (U) 2 13:00 De Struyck
res: 5e dame en Onno
JUNIOREN
18624 zat SDO/VerzuimVitaal A1 ZKV A1 12:55 i.o. De Schulenburch, Kamerik
5602 zon ZKV A2 BEP A3 14:15 De Struyck
ASPIRANTEN
19688 zat KVS/Maritiem B1 ZKV B1 18:05 i.o. De Blinkerd, Scheveningen
20338 zat ZKV B2 De Vinken B1 13:30 De Struyck
6462 zat ZKC ’31 B2 ZKV B3 12:55 12:30 bij ZKC De Tref
20641 zat Antilopen/Lancyr Deelen C1 ZKV C1 13:20 i.o. De Korf, Leusden
7145 zat ZKV C2 VZOD C1 12:30 De Struyck
6744 zat ZKV C3 SDO (H) C1 16:25 De Struyck
PUPILLEN
7767 zat ZKV D1 OKV D2 17:25 De Struyck
7655 zat ZKV D3 Helios D1 15:25 De Struyck
11592 zat ZKV E1 ZKC ’31 E1 14:30 De Struyck
10008 zat ZKV E2 Sporting West E1 14:30 De Struyck
9233 zat ZKV F1 Roda F2 14:30 De Struyck
wedstr.nr dag wedstrijd 23/24 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12152 zat ZKV 1 Unitas/Perspectief 1 17:00 De Struyck
res: worden aangezegd
14410 zon ZKV 2 Wageningen 2 14:20 De Struyck
res: worden aangezegd
16705 zon ZKV 3 KZ Danaïden 3 13:00 De Struyck
res: Nadine, 5e heer en Onno
16702 zon ZKV 4 Crescendo 2 16:50 De Struyck
res: 5e dame en Wouter
4269 zat Oranje Nassau 3 ZKV 5 14:45 13:45 De Pijp, A’dam
res: Miranda en 5e heer
5094 zon ZKV 6 Zaandam Zuid 2 15:40 De Struyck
res: 5e dame, 5e heer
JUNIOREN
18815 zat ZKV A1 KZ/Hiltex A2 15:40 De Struyck
5761 zon Groen Geel A5 ZKV A2 10:00 9:00 Groen-Geelhal
ASPIRANTEN
19780 zat ZKV B1 TOP/Quoratio B1 14:30 De Struyck
20507 zat KIOS (N) B1 ZKV B2 14:30 13:15 Estafette, Nieuw-Vennep
6107 zat ZKV B3 Blauw-Wit (A) B2 13:30 De Struyck
20743 zat ZKV C1 KZ/Hiltex C1 12:30 De Struyck
7198 zat DKV Victoria C1 ZKV C2 11:35 10:30 Diemen Sporthal
7371 zat Aurora C2 ZKV C3 14:25 13:15 Kennemer Sportcentrum, Haarlem
PUPILLEN
7990 zat Groen Geel D2 ZKV D1 11:00 10:00 Groen-Geelhal
8342 zat Sporting Andijk D1 ZKV D3 12:05 10:45 De Klamp, Andijk
11584 zat ZKC ’31 E1 ZKV E1 10:10 9:45 aanwezig De Tref
10730 zat KZ/Hiltex E6 ZKV E2 10:00 9:30 aanwezig De Sprong
9339 zat WWSV F2 ZKV F1 13:55 13:00 Beukenkamp, Purmerend
11643 zat Madjoe F3 ZKV F2 10:00 8:45 Middelmors, Rijnsburg
wedstr.nr dag wedstrijd 30/31 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12162 zon De Hoeve 1 ZKV 1 14:30 i.o. De Duker, Noordwolde
res: worden aangezegd
14424 zon Blauw-Wit (A) 3 ZKV 2 15:40 i.o. Blauw-Withal
res: worden aangezegd
16774 zon Helios 3 ZKV 3 11:15 10:15 d’ Enterij, Limmen
res: Anja en 5e heer
16775 zon Helios 2 ZKV 4 13:45 12:45 d’ Enterij, Limmen
res: 5e dame en Martijn
4585 zat ZKV 5 Vlug & Vaardig/KCN 2 17:40 De Struyck
res: Winnie en 5e heer
4359 zon DKV Victoria 7 ZKV 6 9:30 8:30 Diemen Sporthal
inv: Ymke Winkel en Onno, res: Dorien en Liam
JUNIOREN
18841 zat Groen Geel A3 ZKV A1 16:30 i.o. Groen-Geelhal
ASPIRANTEN
19791 zat OVVO/De Kroon B1 ZKV B1 11:00 i.o. OVVO-hal
20530 zat ZKV B2 AW/DTV B1 16:30 De Struyck
6199 zat Blauw-Wit (A) B2 ZKV B3 15:00 14:00 Blauw-Withal
20754 zat Dalto/BNApp.nl C1 ZKV C1 13:00 i.o. Hoenderdaal, Driebergen-Rijsenburg
7433 zat TOP/Quoratio C6 ZKV C3 15:00 13:30 De Wasbeek, Sassenheim
PUPILLEN
7772 zat ZKV D1 Blauw-Wit (A) D2 13:30 De Struyck
8075 zat ZKV D2 Furore D1 14:30 De Struyck
7657 zat ZKV D3 KVA D2 15:30 De Struyck
11586 zat ZKV E1 Groen Geel E1 12:30 De Struyck
10830 zat ZKV E2 ZKC ’31 E2 12:30 De Struyck
11636 zat OKV F2 ZKV F2 9:00 8:15 Oostzaan
wedstr.nr dag wedstrijd 6/7 februari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12056 zon ZKV 1 AKC (Al) 1 15:30 De Struyck
res: worden aangezegd
14314 zon ZKV 2 SCO 2 14:15 De Struyck
res: worden aangezegd
16196 zon ZKV 3 HKV/Ons Eibernest 4 13:00 De Struyck
res: worden aangezegd
16192 zon ZKV 4 Groen Geel 5 16:50 De Struyck
res: 5e dame en Wouter
4272 zat VZOD 4 ZKV 5 14:40 13:15 Proosdijhal, Kudelstaart
res: Lotte en 5e heer
JUNIOREN
18641 zat ZKV A1 Rapid A1 17:45 De Struyck
ASPIRANTEN
19698 zat ZKV B1 Achilles (Hg) B1 16:30 De Struyck
20361 zat Blauw-Wit (A) B1 ZKV B2 17:05 16:00 Blauw-Withal
6109 zat ZKV B3 Helios B1 15:30 De Struyck
20655 zat ZKV C1 BEP C1 14:30 De Struyck
6745 zat ZKV C3 KIOS (N) C2 13:30 De Struyck
PUPILLEN
8123 zat BEP D3 ZKV D1 10:00 9:00 Beukenkamp, Purmerend
8456 zat Purmer D1 ZKV D2 12:00 11:00 De Vaart, Purmerend
8527 zat Haarlem D3 ZKV D3 16:00 14:45 Kennemer Sportcentrum, Haarlem
10843 zat Vlug & Vaardig (A) E1 ZKV E2 12:00 11:00 De Weeren, A’dam
9231 zat ZKV F1 Furore F2 12:30 De Struyck
11635 zat ZKV F2 Madjoe F3 12:30 De Struyck

Mid-Fryslan – ZKV 32-24 gespeeld op 10-1-2016

Vandaag trad ZKV 1 aan tegen Mid-Fryslàn (MF). De selectie ging gezamenlijk met de bus en aanhang al vroeg op pad om in Grou aan te treden tegen MF. Nadat ZKV 2 MF 2 met 15-22 had verslagen was het de beurt aan ZKV 1. Helaas leverde dit niet het zelfde resultaat op. ZKV speelde de eerste helft ver beneden het niveau wat ze zeker kunnen spelen. Met name het 2e aanvalsvak leed erg veel balverlies en was de 1e helft niet bij machte om het tij te doen keren. De eerste aanval draaide iets beter, maar ook daar liep het allemaal niet soepel.Lees meer

Programma 9 en 10 januari

Zat 9 jan
Sporthal Uitslag
Thuis
12:30 uur ZKV C2 TOP/Quoratio C3 Struyck  8-21
13:30 uur ZKV E1 VZOD E1 Struyck  7-5
13:30 uur ZKV E2 Helios E1 Struyck  6-14
13:30 uur ZKV F1 Sporting Andijk F1 Struyck  8-8
14:30 uur ZKV D1 DSO D1 Struyck  24-3
15:30 uur ZKV C3 Celeritas C1 Struyck  0-4
16:30 uur ZKV 5 TOP/Quoratio 7 Struyck  9-14
Uit
10:00 uur OKV D3 ZKV D2 Sporthal Oostzaan  1-11
11:00 uur Stormvogels B1 ZKV B3 De Zien, Uitgeest  8-3
14:00 uur Fiducia C1 ZKV C1 Europahal, Vleuten  7-20
16:30 uur BEP A1 ZKV A1 Beukenkamp, Purmerend  11-19
17:00 uur Rapid B1 ZKV B1 Kennemer Sportcentrum, Haarlem  14-23
Zon 10 jan
Uit
13:10 uur Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2 ZKV 2 De Twine, Grou  15-22
13:10 uur Stormvogels 4 ZKV 6 De Zien, Uitgeest  4-10
13:15 uur Furore 2 ZKV 4 Het Trias, Krommenie  25-12
13:20 uur Sporting West 2 ZKV 3 Inloophal/Van Hogendorphal, A’dam  8-11
14:40 uur Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1 ZKV 1 De Twine, Grou  32-24

Met 1 en 2 mee naar Mid-Fryslan

Aanstaande zondag gaat de selectie op weg naar Mid-Fryslan. Een groot aantal supporters wil mee dus de bus is gereserveerd!
Ga jij ook mee?
vertrek rond; 10.30 uur vanaf de Struyck
kosten; 10 euro volwassenen
5 euro jeugd
Aanmelden kan via Sonja Phaltzgraff of via ZKV-facebook
of via een appie naar 06 13078931 (Miranda Rozemeijer)

We hebben zeker nog een aantal supporters nodig, anders kan het helaas niet doorgaan

foto van Korfbalvereniging ZKV.

Programma 2 en 3 januari

Zat 2 jan
Sporthal Uitslag
Thuis
13:30 uur ZKV E2 KZ/Hiltex E6 Struyck  8-11
14:30 uur ZKV D3 Sporting Andijk D1 Struyck  4-2
15:30 uur ZKV C3 Blauw Wit C2 Struyck  2-11
16:30 uur ZKV C2 DKV Victoria C1 Struyck  1-3
17:30 uur ZKV 5 Badhoevedorp 2 Struyck  15-11
Zon 3 jan
Thuis
13:00 uur ZKV A2 Purmer A1 Struyck  14-8
14:15 uur ZKV 6 Helios 4 Struyck  6-8

Terugblik KNKV Korfbal Challenge U17

Dé happening in de RTC Talentenwereld is toch wel de Challenge in Rotterdam. Hier wil je graag gespeeld hebben als talent. Dit jaar ging RTC Noordwest met de volgende afvaardiging: Sascha (ZKV), Natasja (Groen Geel), Romy (Groen Geel), Amber (AW/DTV), Selima (ZKC ’31), Lotte (Groen Geel), Levi (Blauw Wit), Jeroen (KZ/Hiltex), Thomas (ZKV), Jasper (Groen Geel), Scott (Groen Geel) & Thijs (KZ/Hiltex) met Thijs (ZKV) en Jorrit (Blauw Wit) als coaches. Als verzorgers gingen mee: Peter & Marco (Groen Geel).

Lees meer

Programma 2 t/m 17 januari

wedstr.nr dag wedstrijd 2/3 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
4778 zat ZKV 5 Badhoevedorp 2 17:30 De Struyck
inv: Anja en Dennis J., res: Sanne en Liam
5223 zon ZKV 6 Helios 4 14:15 De Struyck
res: Ymke Winkel, Onno
JUNIOREN
5607 zon ZKV A2 Purmer A1 13:00 De Struyck
ASPIRANTEN
7147 zat ZKV C2 DKV Victoria C1 16:30 De Struyck
6749 zat ZKV C3 Blauw-Wit (A) C2 15:30 De Struyck
PUPILLEN
7658 zat ZKV D3 Sporting Andijk D1 14:30 De Struyck
9700 zat ZKV E2 KZ/Hiltex E6 13:30 De Struyck
wedstr.nr dag wedstrijd 9/10 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12036 zon Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 1 ZKV 1 14:40 i.o. De Twine
res: worden aangezegd
14294 zon Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 2 ZKV 2 13:10 i.o. De Twine
res: worden aangezegd
16093 zon Sporting West 2 ZKV 3 13:20 12:00 Inloophal/Van Hogendorphal
res: Conchita en 5e heer
16099 zon Furore 2 ZKV 4 13:15 12:15 Het Trias
res: 5e dame en Jiri
4844 zat ZKV 5 TOP/Quoratio 7 16:30 De Struyck
res: Karin en 5e heer
4360 zon Stormvogels (U) 2 ZKV 6 13:10 12:15 De Zien
res: 5e dame en 6e heer
JUNIOREN
18606 zat BEP A1 ZKV A1 16:30 i.o. Beukenkamp
ASPIRANTEN
19680 zat Rapid B1 ZKV B1 17:00 i.o. Kennemer Sportcentrum
6337 zat Stormvogels (U) B1 ZKV B3 11:00 10:00 De Zien
20634 zat Fiducia C1 ZKV C1 14:00 i.o. Europahal
7144 zat ZKV C2 TOP/Quoratio C3 12:30 De Struyck
6746 zat ZKV C3 Celeritas C1 15:30 De Struyck
PUPILLEN
7770 zat ZKV D1 DSO (A) D1 14:30 De Struyck
7986 zat OKV D3 ZKV D2 10:00 9:00 Oostzaan
11589 zat ZKV E1 VZOD E1 13:30 De Struyck
10601 zat ZKV E2 Helios E1 13:30 De Struyck
9235 zat ZKV F1 Sporting Andijk F1 13:30 De Struyck
wedstr.nr dag wedstrijd 16/17 januari aanvang vertrek sporthal
SENIOREN
12042 zon Phoenix 1 ZKV 1 13:40 i.o. De Veur
res: worden aangezegd
14303 zon KZ/Hiltex 3 ZKV 2 16:10 i.o. De Sprong
res: worden aangezegd
16127 zon KZ/Hiltex 5 ZKV 4 11:00 10:30 bij KZ De Sprong
res: 5e dame en Dennis J.
5028 zat ZKV 5 KIOS (N) 3 18:25 De Struyck
res: Karin en 5e heer
5098 zon ZKV 6 Stormvogels (U) 2 13:00 De Struyck
res: 5e dame en Onno
JUNIOREN
18624 zat SDO/VerzuimVitaal A1 ZKV A1 12:55 i.o. De Schulenburch
5602 zon ZKV A2 BEP A3 14:15 De Struyck
ASPIRANTEN
19688 zat KVS/Maritiem B1 ZKV B1 18:05 i.o. De Blinkerd
20338 zat ZKV B2 De Vinken B1 13:30 De Struyck
6462 zat ZKC ’31 B2 ZKV B3 12:55 12:30 bij ZKC De Tref
20641 zat Antilopen/Lancyr Deelen C1 ZKV C1 13:20 i.o. De Korf
7145 zat ZKV C2 VZOD C1 12:30 De Struyck
6744 zat ZKV C3 SDO (H) C1 16:25 De Struyck
PUPILLEN
7767 zat ZKV D1 OKV D2 17:25 De Struyck
7655 zat ZKV D3 Helios D1 15:25 De Struyck
11592 zat ZKV E1 ZKC ’31 E1 14:30 De Struyck
10008 zat ZKV E2 Sporting West E1 14:30 De Struyck
9233 zat ZKV F1 Roda F2 14:30 De Struyck